Okręg I - Wojciech Król - poseł na Sejm RP

Marta Ewa Górna

Nauczycielka, przewodnicząca zarządu stowarzyszenia „Nasz Bocian”

Ukończyła studia na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego na kierunku geografia, w specjalizacji geografia miast. Przez 13 lat była nauczycielką geografii w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Mysłowicach, a od 2016 roku uczy w II Liceum Ogólnokształcącym w Mysłowicach. Wraz z mężem prowadzi własną firmę. Od 2010 roku jest związana ze Stowarzyszeniem na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji „Nasz Bocian”. Pracę dla stowarzyszenia rozpoczęła jako wolontariuszka. Od 2015 roku pełni funkcję przewodniczącej zarządu stowarzyszenia. Jest żoną, ma dwie córeczki. Wolny czas spędza w gronie rodziny i przyjaciół. Lubi podróżować, jeździć na nartach oraz czytać książki.

Irena Maria Zdój

Była dyrektor Zespołu Szkół Sportowych w Mysłowicach

Przez wiele lat uczyła fizyki i chemii w Szkole Podstawowej nr 1 oraz w Szkole Sportowej w dzielnicy Piasek. W tej drugiej przez wiele lat pełniła funkcję dyrektora szkoły. We wrześniu 2015 roku przeszła na emeryturę, ale wraz z zakończeniem pracy zawodowej nie zakończyła swojej społecznej aktywności. Pomagała seniorom i ludziom potrzebującym wsparcia, pracując jako wiceprezes w mysłowickim oddziale Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej. Obecnie pełni funkcję ławnika sądowego w Sądzie Rejonowym w Mysłowicach. Ma męża, córkę oraz dwie wspaniałe wnuczki. W Radzie Miasta chce zająć się głównie problemami związanymi z oświatą, sportem dzieci i młodzieży, a także sprawami seniorów.

Leszek Marek Filarski

Były dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego

Ma 61 lat. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Pedagogicznej. Przez 35 lat pracował w mysłowickiej oświacie - przez 5 lat był nauczycielem w Szkole Podstawowej nr 5, następnie pracował jako nauczyciel w Studium Nauczycielskim. Przez 28 lat był dyrektorem II Liceum Ogólnokształcącego w Mysłowicach.  Ma żonę Beatę, córkę Annę, jest też dziadkiem dwojga wnucząt - Jakuba i Zuzi. Interesuje się historią, sportem, a w wolnym czasie lubi przeczytać dobrą książkę. Jego pasją jest też turystyka.

Roman Dariusz Zieliński

Prezes Śląskiego Związku Ju-Jitsu

W Mysłowicach mieszka od 1990 roku. Jest prezesem Śląskiego Związku Ju-Jitsu, wiceprezesem klubu Roan Fight Club, a od 4 lat jest także członkiem Rady Sportu i Rekreacji. Od 2010 roku jest radnym dzielnicy Mysłowice Centrum. Pracuje jako spedytor w firmie MK Trans Miłosz Kazimierczak. Jego wielką pasją jest sport, dlatego aktywnie włącza się w organizację zawodów sportowych w ju-jitsu, zarówno tych na terenie Mysłowic, ale także jest współorganizatorem imprez o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej: Mistrzostw Polski, Pucharów Polski, Ogólnopolskich Turniejów Kwalifikacyjnych, turniejów Silesian Open. Ma żonę Joannę oraz troje dzieci: Anetę, Wojciecha i Michała.

Magdalena Teresa Jaromin

Przedsiębiorca

Mieszkanką Mysłowic jest od 23 lat. To właśnie tutaj, w rodzinnym mieście swojego męża, postanowiła otworzyć swoją działalność gospodarczą. Aktywnie angażowała się w pracę komitetów rodzicielskich w mysłowickich szkołach, w których uczyły się jej dzieci. Przez lata zabiega o rozwój bazy sportowej w dzielnicy Piasek; wcześniej zabiegała o budowę hali sportowej, teraz walczy o budowę basenu. Czas wolny spędza na malowaniu obrazów, haftowaniu oraz szeroko rozumianym rękodziele.

Dariusz Józef Strzoda

Technik elektronik, przewodnik górski, pilot wycieczek

Od dziecka związany jest z Mysłowicami. Jest absolwentem Szkoły Sportowej w Mysłowicach. Pracował w mysłowickim oddziale  Optimus S.A., a od 10 lat związany jest z Kopalnią Węgla Kamiennego „Mysłowice”, a następnie Kopalnią „Mysłowice-Wesoła”. Pracuje także jako przewodnik górski i pilot wycieczek. Jest członkiem PTTK Mysłowice  oraz PTTK Sosnowiec. Jest honorowym krwiodawcą oraz jednym z inicjatorów uporządkowania cmentarza żydowskiego w dzielnicy Piasek. Jest Wiceprzewodniczącym Zarządu Rady Dzielnicy Piasek. Od dwóch kadencji jest ławnikiem sądowym przy Sądzie Pracy w Mysłowicach. Jego pasją są góry oraz turystyka aktywna, a co się z tym wiąże, także historia danych miejsc. Lubi sport, szczególnie piłkę nożną, siatkówkę oraz skoki narciarskie.

Jacek Klimas

Radny, lekarz

Jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej, czyli obecnego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku kariery, czyli od 27 lat, związany jest z mysłowicką służbą zdrowia. Pracował w Szpitalu Murcki oraz przychodni ortopedycznej przy KWK „Mysłowice”. Od ponad 7 lat jest kierownikiem oddziału urazowo-ortopedycznego w Szpitalu nr 2 w Mysłowicach, przychodni Euromed oraz Kliniki Galen. Jest Radnym Rady Miasta Mysłowice.